پست مخابراتی کروز 100 زوج :

کلیه مسیرهای ارتباطی کابلی اعم از برق، تلفن، تصویر دارای نقاطی برای اتصال یا تقسیم می باشند. در بستر سازی مخابراتی برای سامان دهی این نقاط از پست های مخابراتی استفاده می شود. پست های مخابراتی( پست مخابراتی کروز 100 زوج ) بر اساس محلی هستند که کابل یا کابل های با ظرفیت بالاتر وارد آن می شود و کابل های با ظرفیت کمتر برای مشترکین یا بخشی از داخلی ها از آن خارج می شود. برای نمونه پست های مخابراتی نصب شده روی دیوار کوچه ها یا ورودی ساختمان ها نمونه هایی از پست های تلفن می باشند، که کابل های تلفن از مرکز مخابرات وارد آن شده و از سمت دیگر تلفن های منازل و ادارات از آن خارج می شود. درون پست ها برای محل اتصال از ترمینال های ایستاده پیچی یا از ترمینال های کروز برای اتصال کابل ها استفاده می شود.

چند نوع پست تلفن داریم :

پست های تلفن از نظر نوع محل استفاده به پست های معمولی و پست های بارانی تقسیم بندی می شوند. پست های معمولی برای داخلی ساختمان ها یا نقاط محفوظ استفاده می شوند ولی پست های بارانی برای محیط های بیرونی و در معرض رطوبت تولید می شوند. پست های بارانی برای ورود و خروج کابل ها دارای عایق هایی هستند که از نفوذ آب جلوگیری می کنند و مانع از چوسیدگی و سولفاته ترمینال ها و محل اتصال کابل ها می شوند. چون رطوبت می تواند بین دو رشته از یک زوج سیم ارتباط برقرار کند و اصطلاحا سیم اتصال کوتاه شود و این منجر به قطع شدن خط شود، ممانعت از نفوذ آب در محیط های بیرونی بسیار مهم می باشد.

پست مخابراتی کروز 100 زوج  جعبه های فلزی هستند که جهت قرار گیری تعداد 10 عدد از ترمینالهای مخابراتی با مشخصات ذیل تولید میشود .

  •  ابعاد 42cm*30cm*13cm
  • جنس ، ورق 0.8 روغنی
  • رنگ کوره ایی الکترواستاتیک
  • فریم ده زوج پایه کوتاه
  • متعلقات نصب و عبور سیم های راحت تر

جهت سفارش و یا استعلام قیمت می توانید از طریقه صفحه تماس با ما با این واحد ارتباط داشته باشید .

پست مخابراتی کروز 100 زوج
پست مخابراتی کروز 100 زوج
پست مخابراتی کروز 100 زوج
پست مخابراتی کروز 100 زوج